Služby

  Zajišťujeme nonstop veterinární pohotovost v Jihlavě. Pohotovost poskytujeme kdykoli mimo dovolené na telefoním čísle 724049364.
  Naším hlavním zaměřením je veterinární kardiologie. Léčíme pacienty s vrozenými a získanými onemocněními srdce. Provádíme EKG a echokardiografii.
  Provádíme operace a chemoterapie nádorových onemocnění. Histopatologická vyšetření zajišťujeme ve spolupráci s oddělením patologie Státního veterinárního ústavu v Jihlavě.
  Ošetřujeme pacienty s onemocněními víček, spojivky, rohovky, duhovky a glaukomem. Měříme nitrooční tlak digitálním tonometrem. Provádíme chirurgické zákroky při úrazech oka, onemocněních víček a rohovky.
  Věnujeme se gastroenterologii, nefrologii, urologii, endokrinologii a neurologii. V ordinaci provádíme biochemická vyšetření. Další laboratorní vyšetření zajišťujeme ve spolupráci s laboratořemi Ifcor Jihlava, SVÚ Jihlava, Sevaron a Laboklin. 
  Provádíme chirurgii žaludku, střev, sleziny, močových cest, odstraňování nádorů mléčné žlázy, operace pyometry, kastrace a císařské řezy.  
  Poskytujeme neodkladná ošetření akutních stavů. Zajišťujeme veterinární pohotovost. 
  Nabízíme asistence u porodů, vedení obtížných porodů, císařské řezy, operace pyometry, kastrace fen a koček. Stanovujeme vhodnou dobu krytí progesteronovým testem. Provádíme sonografickou diagnostiku gravidity.
  Léčíme nemoci srdce, dýchacích cest, trávicího systému, jater, ledvin a močových cest. Provádíme chirurgické zákroky. Nabízíme diagnostické testy na infekce FLV a FIV. Očkujeme proti herpesviróze, caliciviróze, panleukopenii a leukemii. Půjčujeme přepravku na kočky.
  Věnujeme se interně a chirurgii hlodavců. Provádíme odběry krve a stomatologické zákroky v inhalační anestézii.

Kontakt

MVDr. Libor Okřina Znojemská 81, Jihlava Telefon 724049364 liborokrina@seznam.cz